Serdecznie zapraszamy do lwóweckiego ratusza na drugą wystawę z cyklu zatytułowanego „Z pasji…”. Rok temu w Placówce Historyczno – Muzealnej prezentowaliśmy gipsowe prace pana Daniela Olearczyka. Tego lata mamy przyjemność zaprezentować przepiękne, lokalne wyroby rękodzielnicze. Kilkanaście wyjątkowych Pań wypełniło ratuszowe gabloty różnorodnymi dziełami, stworzonymi właśnie z niezwykłej pasji. Są to przedmioty zdobione techniką decoupage, ręcznie robiona, unikatowa biżuteria, kompozycje z suszonych roślin, małe dzieła sztuki stworzone ze skorupek jaj, zabawki, ubrania, torebki, obrusy, serwetki, makramy – szydełkowe, robione na drutach, haftowane, wyplatane… Zapraszamy do zwiedzania, w poniedziałki od 8.00 do 16.00, a od wtorku do piątku, w godzinach 8.00 – 17.00. Naprawdę warto przekonać się, jak wielu zdolnych ludzi z pasją mamy w swojej okolicy.