W dniach 20-22 października 2021 r. Lwówecka Biblioteka Publiczna wzięła udział w wyjeździe studyjnym, zorganizowanym przez Miejską i Powiatową Bibliotekę Publiczną w Lubaniu, w ramach projektu realizowanego ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.
Wyjazd rozpoczął się od wizyty w Gminnej Bibliotece Publicznej w Gogolinie, o której opowiedziała dyrektor biblioteki Ewa Wiora. Następnym punktem był udział w szkoleniu pt. „Biblioteka hybrydowa: jak organizować działania animacyjne, łącząc rzeczywistość ONline i OFFline?” poprowadzonym przez Marcina Skrabkę z Good Books. Uczestnicy wyjazdu mieli również możliwość odwiedzenia Gminnego Centrum Kultury w Gogolinie, po którym oprowadziła dyrektor Centrum – Iwona Cimek, przedstawiając różnorodną i bogatą ofertę skierowaną do mieszkańców gminy.
Wyjazd zakończono wizytą w Miejskiej Bibliotece im. Ł. Górnickiego GALERIA KSIĄŻKI w Oświęcimiu i spotkaniem z jej dyrektorem Leszkiem Palusem oraz udziałem w warsztatach „Edukacja ekologiczna w bibliotece – jak w ciekawy sposób poprowadzić warsztat ekologiczny dla dzieci”, które poprowadziła trenerka Małgorzata Więckowicz-Żyła.

Kategorie: Aktualności

Skip to content