Dzieci spędzające zimowy wypoczynek w domu, mogły uczestniczyć w zajęciach, spotkaniach i warsztatach plastycznych w bibliotece – z książką na wesoło…
Głównymi bohaterami tegorocznych ferii były krasnoludki. Te małe, sympatyczne skrzaty oraz ich niesamowite bajkowe przygody, dostarczyły dzieciom podczas czytania wielu pozytywnych wrażeń. Dzieci miały możliwość rozwoju swoich zdolności manualnych na warsztatach plastycznych, podczas których powstały m.in. piękne zakładki do książek. Każdy mógł znaleźć w bibliotece swoje miejsce i mógł puścić wodze fantazji, biorąc udział w niezapomnianej przygodzie z bajkowymi krasnoludkami. W bibliotece panowała radosna atmosfera, czarowały nas baśnie i bajeczki o krasnoludkach, elfach i skrzatach.
Na zakończenie ferii, jak co roku, czekały na uczestników zajęć miłe niespodzianki. Dzieci wesoło i przyjemnie spędziły ferie zimowe wśród książek.