Lwówecka Biblioteka Publiczna zaprasza na wystawę amatorskiej fotografii Pawła Wójtowicza, mieszkańca Lwówka Śląskiego. Wystawa jest dostępna w holu ratusza na pierwszym piętrze od 01.04.2022 do 31.05.2022. Kilka słów od autora:

Nazywam się Paweł Wójtowicz i od 12 lat jestem mieszkańcem Lwówka Śląskiego. Zdjęciami fascynuję się, odkąd zacząłem testować aparaty w telefonach komórkowych, które moim zdaniem są czasami lepsze niż lustrzanki. Nie lubię zdjęć, które są mocno przerobione, więc to co robię, trafia prosto do odbiorcy. Lubię robić zdjęcia krajobrazu, budynków, a szczególnie te zrobione nocą, gdy natura i ludzie śpią, wtedy nic nie stoi na drodze, żeby uwiecznić to, co piękne w naszym mieście i okolicach. Moimi ulubionymi miejscami są lwówecki park, dawny dworzec PKP oraz krajobrazy w Rakowicach. Nie jestem profesjonalistą, lecz amatorem. Tak, jak kiedyś pisałem wiersze do szuflady, tak teraz publikuję amatorsko zdjęcia na portale społecznościowe.

Wystawa amatorskiej fotografii Pawła Wójtowicza Wystawa amatorskiej fotografii Pawła Wójtowicza