04.07.2022- Wakacje z Tytusem dzień pierwszy

4 lipca rozpoczęliśmy wakacje z Tytusem. Dzieci miały różne zadania do wykonania, jednym z nich było malowanie na folii swojego nietypowego pojazdu. Wyszło super! Zobaczcie sami!

05.07.2022- Wakacyjny dzień wynalazkowy

Drugi dzień zajęć wakacyjnych był wynalazkowy! Dzieci wykonały z przygotowanych rzeczy swoje wynalazki, miały okazję zapoznać się z fotonami i skorzystać z okularów VR- odbyły wirtualną podróż po naszym mieście. Na koniec odwiedziliśmy salę multimedialną.

06.07.2022- Dzień zbierania sprawności

Trzeciego dnia naszych zajęć rozmawialiśmy o harcerstwie – bohaterowie naszych komiksów Tytus, Romek i A’ Tomek byli przecież harcerzami. Jedna z uczestniczek należy do lwóweckiej 11 Gromady Zuchowej ,, Dzielne Wilczki”. Podzieliła się z nami swoimi doświadczeniami i pochwaliła zdobytymi sprawnościami. Dzieci stworzyły własną drużynę ,, Gang zwierzaków”. Świetnie poradziły sobie z zadaniami i zdobyły 11 z 12 sprawności. Super wynik. Obejrzyjcie zdjęcia.

07.07.2022- Misz-masz z Tytusem

7.07. 2022r. – czwarty dzień naszych wakacyjnych zajęć to kolorowy misz-masz. Zaproponowaliśmy dzieciom m. in. rebusy, labirynty, pytania do teatrzyku kamishibai, zbieranie kubków za pomocą dmuchanego balona, rysowanie w kole, a na koniec gry: „Zgadnij kto to?”, „Mistakos- walka o stołki”. Było naprawdę wesoło!

08.07.2022 – zakończenie

8 lipca odbyło się już ostatnie spotkanie wakacyjne z Tytusem. Główną atrakcją była zagadkowa skrzynka, do której dostać się można było rozwiązując zadania i otrzymując za nie cyfry do kodu. Nagrodą na zakończenie było zwiedzanie z p. Aliną naszego pięknego Ratusza. Zapraszamy chętnych na drugi termin zajęć- jeszcze są wolne miejsca na sierpień.

 

Kategorie: Relacje ODM

Skip to content