Andrzejki to czas dobrej zabawy i ciekawych wróżb. 30 listopada, w filii bibliotecznej w Rakowicach Wielkich, odbyło się spotkanie Andrzejkowe. Zaczęliśmy od wysłuchania krótkiego fragmentu książki „Przepraszam czy tu straszy?” autorstwa M. Przewoźniak. Następnie przystąpiliśmy do wywróżenia swojej przyszłości i sprawdziliśmy, czy nasze marzenia spełnią się w najbliższym czasie. Na koniec spotkania stworzyliśmy własne talizmany.
Dbajmy o rysie, czyli Międzynarodowy Dzień Rysia w filii nr 7 w Rakowicach Wielkich
Z okazji Międzynarodowego Dnia Rysia filia nr 7 w Rakowicach Wielkich zaprasza dzieci do udziału w zajęciach czytelniczo-plastycznych przygotowanych na podstawie książki Anieli Cholewińskiej-Szkolik pt. „Osamotniony ryś”. Spotkanie, organizowane w ramach Dyskusyjnego Klubu Książki dla Dowiedz się więcej







