13 grudnia w filii bibliotecznej w Kotliskach odbyło się uroczyste otwarcie wystawy prac plastycznych Pani Teresy Kazimierczuk, mieszkanki Rakowic Małych i naszej wieloletniej czytelniczki. Na ekspozycji można było podziwiać prace wykonane różnymi technikami, takimi jak farba akrylowa czy pastel olejny. Spotkanie odbyło się w ramach cyklu „Ludzie z pasją…” i było doskonałą okazją do poznania drogi artystycznej Pani Teresy. Zgromadzonej publiczności opowiedziała o swojej pasji, jaką stało się malowanie oraz o tym, co motywuje ją do twórczej pracy.
Międzypokoleniowe spotkanie „Na książkowa nutę” w filii nr 3 w Kotliskach
Filia nr 3 w Kotliskach zaprasza na międzypokoleniowe spotkanie w ramach cyklu „Na książkowa nutę”. Oprócz wspólnego śpiewania oraz rozmów o książkach, w programie znajdą się warsztaty decoupage, podczas których stworzymy kolorowe zakładki do książek. Dowiedz się więcej













