Biblioteka wzięła udział w ogólnopolskiej akcji „Luty z Cukierkiem – Książki z Pazurem”. 21 lutego 2025 r. odbyły się zajęcia z książką w tle skierowane do najmłodszych czytelników, podczas których nie zabrakło czytania i malowania na bajkowym dywanie oraz gier i zabaw z książką na wesoło. Dzieci poznały przygody kota Cukierka z książki Waldemara Cichonia „Cukierku Ty łobuzie”, a następnie wykonały kolorowe prace plastyczne – bajkowe koty.
Międzypokoleniowe spotkanie „Na książkowa nutę” w filii nr 3 w Kotliskach
Filia nr 3 w Kotliskach zaprasza na międzypokoleniowe spotkanie w ramach cyklu „Na książkowa nutę”. Oprócz wspólnego śpiewania oraz rozmów o książkach, w programie znajdą się warsztaty decoupage, podczas których stworzymy kolorowe zakładki do książek. Dowiedz się więcej







