Tematem popołudniowych zajęć dla dzieci, które odbyły się 13.11.2025 r. były emocje. Po przeczytaniu krótkiego opowiadania z książki „Jesteś ważny Pinku” Urszuli Młodnickiej i Agnieszki Waligóry rozmawialiśmy o uczuciach, które towarzyszą im każdego dnia – co je smuci lub sprawia im radość. Wykonaliśmy zadania, które pokazały, że każdy ma swoje słabe i mocne strony, ale każdy jest tak samo ważny. Na koniec wspólnie stworzyliśmy „łąkę emocji”.
Zajęcia na podstawie książki Katarzyny Bieńkowskiej pt. ,,AdoPsiak Biszkopt’’
22 maja Panie z Działu Dziecięcego wybrały się do oddziału przedszkolnego przy Szkole Podstawowej w Zbylutowie. W ramach Światowego Dnia Praw Zwierząt przeprowadziły zajęcia na podstawie książki Katarzyny Bieńkowskiej pt. „AdoPsiak Biszkopt”. Pani Ania i Dowiedz się więcej



