Filia biblioteczna w Kotliskach zaprasza dzieci na zajęcia organizowane w ramach ogólnopolskiej akcji „Luty z Cukierkiem – Książki z Pazurem”.
Spotkanie odbędzie się 17 lutego 2026 r. o godz. 15.00
Filia biblioteczna w Kotliskach zaprasza dzieci na zajęcia organizowane w ramach ogólnopolskiej akcji „Luty z Cukierkiem – Książki z Pazurem”.
Spotkanie odbędzie się 17 lutego 2026 r. o godz. 15.00
Filia nr 3 w Kotliskach zaprasza na międzypokoleniowe spotkanie w ramach cyklu „Na książkowa nutę”. Oprócz wspólnego śpiewania oraz rozmów o książkach, w programie znajdą się warsztaty decoupage, podczas których stworzymy kolorowe zakładki do książek. Dowiedz się więcej
Dzień Mamy w filii bibliotecznej w Kotliskach, który odbył się w dniu ich święta, był pełen niespodzianek. Dzieci poznały ciekawe książeczki o otaczającej nas przyrodzie oraz zgadywały nazwy wiosennych kwiatów. Pani Agnieszka, Mama Lilianki, przeczytała Dowiedz się więcej
25 maja 2026 r. w filii bibliotecznej nr 3 w Kotliskach odbyło się spotkanie „Na książkową nutę…”. Przy biesiadnych piosenkach uczestnicy zapoznali się z literaturą popularnonaukową dotyczącą rękodzieła. Podczas kolejnych spotkań dodatkowym elementem będą warsztaty Dowiedz się więcej
