Za nami kolejne spotkanie Grupy Zabawowej. 27 kwietnia tematem była sztuka. Dzieci poznały różne formy malowania farbami i nie tylko. Stworzyły malutkie obrazy na płótnie, przesuwając paluszkami po folii próbowały ubrudzić świnkę błotkiem, malowały kwiatki zrobione z papierowych talerzyków, przesuwały folię bąbelkową, pod którą znajdowała się farba, a także eksperymentowały z odbijaniem kształtów rolkami po papierze, balonem oraz stempelkiem żaby. Wykonały również witraż przyklejając kolorowe kwadraciki bibuły do kartonowego konturu motyla wypełnionego taśmą klejącą. Był też czas na przeczytanie przez Panią Anię krótkiej bajeczki pt.”Kameleon Zdziś” Anny Prudel. Spotkanie zakończyliśmy zabawami paluszkowymi oraz relaksem przy chuście animacyjnej.

Kategorie: Relacje ODM

Przejdź do treści