8 maja odbyło się kolejne spotkanie Grupy Zabawowej. Ponieważ tego dnia świętujemy Dzień Bibliotekarzy i Bibliotek, tematem zajęć była książka. Dzieci z dużym zainteresowaniem obejrzały różnego rodzaju książeczki: sensoryczne, rozkładane, z mówiącym długopisem, z latarką do podświetlania. Wysłuchały bajki z przyciskami dźwiękowymi pt. „Czerwony Kapturek” czytanej przez Panią Anię oraz zobaczyły kukiełkowych bohaterów tej bajki. Na zakończenie spotkania były wspólne zabawy z chustą animacyjną oraz na podłodze interaktywnej.

Kategorie: Relacje ODM

Przejdź do treści