„Majowe spotkania z KSIĄŻKĄ”
Pasowanie uczniów kl. I – II na czytelników „Majowe spotkania z książką” – pasowanie na czytelnika w Filii bibliotecznej nr 3 w Kotliskach są organizowane już od kilkudziesięciu lat . Uroczystość ta jest zachęceniem najmłodszych uczniów do korzystania z biblioteki, wypożyczania książek oraz rozwijania umiejętności czytania. Podczas spotkania dzieci poznały Dowiedz się więcej

