W imieniu Szkoły Podstawowej Nr 3 im. Szarych Szeregów, Powiatowego Ośrodka Rozwoju Edukacji oraz Lwóweckiej Biblioteki Publicznej serdecznie zapraszamy do naszej siedziby na Lwóweckie Spotkanie z Historią.
4 listopada 2022 r. (piątek) w sali wystawowej biblioteki pan Wojciech Szczerepa zaprezentuje wykład: „Region jeleniogórski w czasie stanu wojennego w dokumentach Archiwum Państwowego we Wrocławiu – Oddział w Jeleniej Górze”, a pan Łukasz Sołtysik będzie mówił „O fenomenie NSZZ „Solidarność”. Od protestów latem 1980 r. do stanu wojennego w województwie jeleniogórskim 1981-1983″. Wykłady połączone będą z prezentacjami multimedialnymi.
Spotkanie objęli patronatem honorowym Starosta Lwówecki Daniel Koko oraz Burmistrz Gminy i Miasta Lwówek Śląski Mariola Szczęsna.
Zapraszamy do lwóweckiego ratusza na godz. 17.00