Dzień 1

Pierwszy dzień ferii zimowych za nami. Śladami ”Neli – małej reporterki” dotarliśmy na Kostarykę. Na podstawie przeczytanych fragmentów uczestnicy wykonali piękną planszę z informacjami. Na koniec było trochę zabaw ruchowych i plastycznych – wyturlaj bałwana oraz zgadnij kto to?. Było wesoło!

Dzień 2

Zakończyliśmy drugi dzień zajęć. Było kreatywnie. Uczestnicy pięknie wykonali pejzaż zimowy techniką kolażu oraz każdy przygotował swojego pingwina do gry, w którą zagramy wspólnie ostatniego dnia. Na koniec mieliśmy trochę wolnego czasu na gry i zabawy – ”Zgadnij kto to?”, Kółko krzyżyk.

Dzień 3

Za nami kolejny dzień zajęć! Dziś było tajemniczo. Na uczestników czekały zadania w mini pokoju zagadek. Znaleziona wiadomość została rozszyfrowana, a skarb odnaleziony. Super Na koniec pograliśmy w kalambury i na podłodze interaktywnej.

Dzień 4

W sobotę, na ostatnich zajęciach zimowych, wykonaliśmy skrzaty ze skarpet, pobawiliśmy się w malowanie w kole oraz wspólnie obejrzeliśmy krótki film z serii ”Nela mała reporterka”. Koniec ferii ! Dziękujemy uczestnikom i zapraszamy za rok.

 

Kategorie: Relacje ODM

Skip to content