”Cóż, miłość można wyrażać różnymi sposobami. Oczywiście najprościej (ale czasami i najtrudniej jednocześnie) jest powiedzieć komuś, że się go kocha …” – tym krótkim opowiadaniem pt.”Słodki rok Kuby i Buby” G. Kasdepke rozpoczęliśmy spotkanie w ramach DKK. Przy rozmowie o Dniu Zakochanych powstały laurki i ,,włochate, mięciutkie” serca w ramkach. Nie obyło się bez zabaw. Tym razem zagraliśmy w walentynkowe memory, a na podłodze interaktywnej w ”Serduszka”. Na uczestników czekały niespodzianki, również te słodkie.
Zajęcia na podstawie książki Katarzyny Bieńkowskiej pt. ,,AdoPsiak Biszkopt’’
22 maja Panie z Działu Dziecięcego wybrały się do oddziału przedszkolnego przy Szkole Podstawowej w Zbylutowie. W ramach Światowego Dnia Praw Zwierząt przeprowadziły zajęcia na podstawie książki Katarzyny Bieńkowskiej pt. „AdoPsiak Biszkopt”. Pani Ania i Dowiedz się więcej


